شوینده تونر حاوی مواد موجود روی کره مریخ است!

پوست های چرب مستعد جوش هستند، بنابراین شما به پاک کننده ای نیاز دارید که بتواند قبل از شروع لکه ها با آن ها مبارزه کند که محصولی با نام شوینده تونر میتواند مورد مناسبی باشد.

پوست چرب می تواند بدبختی خاص خودش باشد و وقتی دوستان می‌خواهند در ساحل تفریح کنند، نگرانی اصلی شما ممکن است این باشد که چگونه از آب شدن صورت خود در آفتاب داغ تابستان جلوگیری کنید.

اگر پوست چرب دارید، سخت است که آن را ندانید – به خصوص اگر پوست شما مستعد جوش زدن باشد.

شوینده

پوست چرب نتیجه تولید بیش از حد سبوم محافظ است و اولین قدم برای مبارزه با چربی بیش از حد و جوش هایی که اغلب با آن همراه است، یک پاک کننده خوب است.

 

با حذف سبوم اضافی، می توانید به طور پیوسته با چربی مبارزه کنید و دفعات و شدت جوش ها را کاهش دهید. اما ابتدا باید پاک کننده مناسب را پیدا کنید.

پاک کننده هایی که برای پوست های چرب فرموله شده اند، چربی اضافی و همچنین آرایش، باکتری ها و زباله هایی را که روغن می تواند در منافذ شما به دام بیندازد، از بین می برد.

اگر پوست حساسی ندارید به دنبال موادی مانند اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پراکسید باشید و این مواد روغن را جذب می کنند و قبل از شروع با لکه ها مبارزه می کنند.

اگر هر کاری که انجام می دهید به نظر می رسد که صورت شما چرب می شود، وسوسه انگیز است که پاکسازی را به عنوان یک سرگرمی تمام وقت انجام دهید و هر فرصتی که دارید، صورت خود را بشویید.

این استراتژی می تواند نتیجه معکوس داشته باشد، زیرا پاکسازی بیش از حد ممکن است باعث شود پوست شما چربی بیشتری تولید کند.

بیش از دو بار در روز تمیز نکنید و اگر پوست شما همچنان چرب به نظر می رسد، مشکل می تواند آرایش شما باشد، بنابراین فراموش نکنید که روی کرم پودری که به طور خاص برای پوست های چرب فرموله شده است، سرمایه گذاری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.