مدل لباس عقد محضری با حجاب

یکی از قشنگترین خاطرات زندگی هر دختری، روز جشن عقد او می باشد که برای این روز شما بایستی نهایت سلیقه را به خرج داده و یک لباس عقد محضری مناسب با توجه به نوع پوشش خانواده خود و همسر خود انتخاب نمایید.

بسیاری از مدل لباس های عقد محضری با حجاب می باشند و درنتیجه یک انتخاب بسبار مناسب برای خانم های محجبه و غیر محجبه می باشد چرا که امروزه اکثر جشن عقدهای برگزار شده در محضر به صورت مختلط می باشند و در نتیجه عروس خانم می تواند در کمال درخشش از حجاب کافی نیز برخوردار باشد.

در این مقاله به بررسی انواع مختلف لباس عقد محضری میپردازیم پس با ما همراه بمانید.

مدل لباس عقد محضری با حجاب

مدل لباس عقد محضری

مدل لباس عقد محضری تنوع مدل لباس عقد محضری به قدر زیاد بوده که دست هر شخصی را در انتخاب باز گذاشته است و شما به راحتی با کمی جستجو در انواع پاساژهای مختلف فروش و یا کرایه لباس و یا تمامی پیج های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین می توانید جنس، سبک و طرح لباس محضری خود را انتخاب نمایید و در جشن عقد محضری خود بدرخشید.

برخی افراد رسم دارند که عقد محضری خود را در خانه برگزار کنند به این صورت که یک طراح و دیزاینر را به خانه خود دعوت می کنند و ان طراح بسته به سلیقه عروس خانم و آقا داماد سفره عقد مورد نظر آن ها را با رنگ های مدنظر آن ها و گل آرایی دلخواه در فضای خانه آن ها می چیند، بنابراین این عروس ها خانم ها چون پس از عقد محضری در خانه خود یک جشن نیز دارند و به عبارتی بساط بزن و بکوب به راه می باشد مدل لباس عقد محضری بازتر ی را انتخاب می کنند .

این گونه افراد می توانند لباس عقد محضری خود را از مدل های پرنسسی، ماهی، ماکسی، مدیوم و غیره با جنس پارچه های مختلفی مانند حریر، گیپور، تور، ساتن، شاین، بلک لایت و غیره و با رنگ دلخواه خود که بهتر است در طیف های روشن مانند سفید، کرمی، نباتی، گلبهی، صورتی، آزی ملیح، یاسی و غیره باشد انتخاب نمایند که فقط بهتر است توجه داشته باشند که لباس آن ها خیلی کار شده و از پف زیادی برخوردار نباشد چرا که بهتر است لباس های پف دارتر،بازتر، شاین دار تر برای مراسم عروسی انتخاب شود.

البته در هنگام خرید یا کرایه لباس عقد محضری شما بایستی مدلی را انتخاب نمایید که با توجه به نوع وزن و فرم بدن شما، شما را زیباتر نشان دهد برای مثال بهتر است خانم های دارای بالاتنه درشت از لباس هایی با آستین های باز، تک آستین، دکلته و غیره اجتناب کرده و به جای آن ها لباس هایی با آستین های کار شده، پوشیده و یا حریر را انتخاب نمایند تا نگاه از روی بازوهای درشت ان ها برداشته شده و زیبایی های آن ها بیشتر به چشم آید.

برخی از عروس خانم های خوش سلیقه دوست دارند مدل لباس عقد محضری آن ها بسیار خاص و منحصر به فرد باشند به همین برخی از کت شلوار چاکدار در قسمت پا، کت با دامن تا روی زانو، پیراهن کوتاه، شومیز شلوار، شومیز دامن نیز استفاده می کنند و اغلب رنگ لباس خود را جوری انتخاب می کنند که برای مثال تاپ زیر شومیز آن ها با کراوات آقا داماد یا پیراهن آن ها در یک رنگ باشد و به اصطلاح خود را با همدیگر ست می کنند.

شما هم چنین می توانید از پیراهن های بلند، ساده و آستین دار استفاده کنید که باعث کشیده تر نشان دادن قد شما می شود و یا لباس هایی که از قسمت سینه به پایین گشاد می شوند که در این صورت شکم و پهلوهای شما را نشان نمی دهند.

مدل لباس عقد محضری که در حال حاضر بسیار پر فروش و پر طرفدار بوده مدل های پیراهنی بلند بوده که برخی از آن ها دارای دامن کمی پف دار و برخی دیگر نیز راسته می باشند که به عنوان حجاب سر شما می توانید از انواع تورهای مختلف ست با توجه به نوع لباس خود و یا انواع توربان های زیبا استفاده کنید و در کنار شیک بودن حجاب خود را نیز حفظ کنید.

برخی دیگر نیز دنبال لباس های کمی باز می باشند که می توانند از پیراهن های بلند که روی سینه و آستین آن ها با انواع تور،گیپور و سایر پارچه های شاین دیزاین شده و برخی از آن ها لختی نیز می باشند به همراه انواع کلاه کاپ های فرانسوی استفاده کرده و موهای خود را به صورت گوجه سل، کرلی و یا هر سبک دلخواه شنیون کنید.

لباس عقد محضری با حجاب

لباس عقد محضری با حجاب بسیاری از عروس خانم های با حجاب ترجیح می دهند که لباس عقد محضری خود را از نوع پوشیده و با حجاب انتخاب کنند و در عین شیک پوشی، حجاب خود را تیز متناسب به نوع فامیل خود انتخاب نمایند.

پیشنهاد ما به این عروس خانم های زیبا و محجبه انتخاب پیراهن های بلند از جنس ساتن، مانتو شلوار،کت شلوار، کت دامن می باشد که برای حجاب داشتن پاها نیز می توانند از جوراب شلواری های رنگ پا استفاده کرده و برای رعایت حجاب موها می توانند از شال های بسیار زیبا، توربان های دنباله دار و شال دار و یا چادرهای کارشده با مروارید، گیپور و غیره استفاده نمایند.

شما حتی می توانید از مانتو پیراهنی هایی که همین امسال مد شده اند به عنوان لباس عقد خود استفاده کنید چونکه اغلب این پیراهن ها تا یک وجب مانده به پا قد دارند و تنها کافی است یک جفت جوراب به رنگ پا، بپوشید و یک کفش با پاشنه متوسط و جلو بسته انتخاب کرده و به عنوان پوشش سر از روسری، شال، توربان شال دار، سال ساده به سبک عرب و یا توربان کلاه کاپ فرانسوی استفاده کنید که حتی یک قسمت اضافه داشته که بر روی سینه می افتد و در نتیجه برجستگی های شما اصلا دیده نمی شود.

البته بایستی بگوییم که در صورت گرفتن جشن عقد شما می توانید لباس عقد محضری خود را در رنگهایی با تناژ پاستیلی، نباتی، کرمی و غیره انتخاب نمایید و در جشن عقد خود از لباس سفید استفاده کنید و ترجیحا تمامی استایل خود را با دقت و نهایت سلیقه انتخاب کنید تا بیشتر به چشم بیایید برای مثال کفش شما نارنجی نباشد، کیف زرد، گل قرمز کن در این صورت به جای آراستگی یک استایل شنبه یکشنبه دارید که اصلا برازنده یک عروس خانم خوش پوش نمی باشد.