مدل لباس عقد محضری ساده و شیک

یکی از لباس های بسیار زیبایی که تمام دختر خانم ها به پوشیدن آن علاقه فراوانی دارند، لباس عروسی می باشد. لباس عقد محضری ساده با طراحی بسیار زیبا و به صورت ساده و دلنشین اما مدرن و امروزی تولید می شود. اینگونه لباس ها بیشتر برای مجالس و مهمانی های کوچک و ساده به کار برده می شوند. لباس هایی که برای محضر به کار برده می‌شوند، معمولاً پوشیده و کاملا ساده و بی آلایش می‌باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مدل لباس عقد محضری ساده و شیک

مدل لباس عقد محضری ساده

مدل لباس عقد محضری ساده

در زمان های نه چندان دور و دهه های گذشته معمولاً از مانتو و شلوار یا لباس های خیلی مجلسی برای رفتن به محضر استفاده می‌شد و افراد با پوشیدن آن‌ها در محضر مراسم عقد خود را جشن می گرفتند. اما در سال‌های اخیر پوشیدن لباس های ساده رواج بیشتر یافته است و افراد هر چقدر ساده تر و مدرن تر به محضر بروند، باکلاس و شیک تر به نظر می آیند. به ویژه در چند سال اخیر این روند رو به افزایش بوده است. استفاده کردن از لباس های عروس ساده در محضر علاوه بر اینکه زیبایی را به ارمغان می آورد، برای افرادی که آن‌ها را می پوشند نیز محدودیتی ایجاد نمی‌کند. زیرا این لباس ها به صورت کاملاً پوشیده و زیبا تولید می شود.

برخی از این لباس ها از جنس و پارچه هایی تولید می شود که بسیار لطیف است .به ویژه ریزه کاری ها و رودوزی های لباس های عروس که برای محضر به کار می‌رود، دارای ظرافت خاصی می باشد. اینگونه لباس ها به راحتی به تن می رود و فرد برای پوشیدن آن‌ها نیاز به کمک چندانی ندارد. لباس های ساده معمولاً دست و پا گیر نیستند و فرد به راحتی می تواند راه برود و عکس العمل های مناسبی داشته باشد. در حالی که لباس های عروس قدیمی بسیار دست و پا گیر بود و افراد بسیاری باید به دختران جوان در پوشیدن، درآوردن و یا راه رفتن کمک می کردند.

امروزه مدل ها و طرح های بسیار متنوع از لباس های ساده طراحی می‌شود و توسط طراحان و خیاطان تهیه می‌گردد. اینگونه لباس ها نسبت به لباس های قدیمی از تزیینات کمتر برخوردار است و همین امر باعث زیباتر شدن لباس ها شده است. استفاده کردن از لباس سفید در هنگام عقد یکی از رسوماتی است که تقریباً در تمامی کشورها رواج دارد. به ویژه در ایران استفاده کردن از لباس سفید را خوش یمن می دانند و آن را باعث سفید بختی زوجین می دانند.

یکی از جنس هایی که برای تهیه لباس های عروس به کار برده می شود، ساتن است این جنس باعث درخشان تر شدن لباس می شود. همچنین استفاده کردن از پارچه حریر بر روی لباس ها باعث زیبایی و جذابیت آن خواهد شد. در هر صورت استفاده کردن از این لباس تنها برای چند دقیقه و یا حتی یک شب است و افراد پس از آن دیگر از این محصول استفاده نمی کنند. زیرا لباس عروس تنها لباسی است که افراد آن را می توانند یک شب بپوشند.

برخی از افراد اینگونه لباس ها را خریداری می کند و به عنوان یک خاطره از آن نگهداری می نماید. در حالی که بسیاری از افراد و اکثر عموم جامعه این محصول را کرایه می نماید و تنها برای یک شب از آن استفاده می کنند. و برخی دیگر از افراد که دست در دوخت و دوز دارند، خود لباس زیبای عقد را آماده می نماید و آن را برای همیشه نگهداری می کنند. البته قیمت لباس هایی که در سال های اخیر تولید می شود کمی پایین تر رفته است. زیرا از پارچه های نسبتاً مناسب تری استفاده شده، همچنین کمتر بر روی آن‌ها کار شده است. بنابراین قیمت آن کاهش یافته است.

البته لباس های ساده ای هم وجود دارند که قیمت بسیار بالایی دارند. معمولا اینگونه لباس ها از الیاف ابریشمی تهیه شده اند و به همین دلیل قیمت بسیار بالایی دارند. در هر صورت استفاده کردن از این محصول تنها برای یک شب به یاد ماندنی است. لباس های عروس ساده و مدرن طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از دختر خانم ها و سادگی را بیشتر می پسندد و بنابراین برای تهیه این گونه لباس ها اقدام می کنند.

لباس های عروس ساده چنانچه کثیف شوند نیز به راحتی شسته می‌شود. حتی خود در خانه نیز می‌توانید آن‌ها را بشویید و تمیز کنید. اما لباس های عروسی که در زمان های گذشته تولید می شد، چنانچه کثیف می شد به دلیل داشتن آویز های بسیار باید حتما به خشکشویی داده می‌شد تا تمیز شود. البته لباس های جدید و ساده را هم می‌توان به خشکشویی داد اما دیگر خراب نمی شود و مانند گذشته ظریف دوزی های آن از بین نمی رود. لباس های عقد محضری ساده را می توان با استفاده از وایتکس شست و تمیز نمود. این گونه محصولات در برابر مواد شوینده استقامت بسیار بالایی دارند و به راحتی خراب نمی شود.

برای تهیه این گونه لباس ها می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری اقدام کنید. در روش حضوری با مراجعه به مزون های عروس می توانید مدل های متفاوت را از نزدیک ببینید، آن‌ها را لمس کنید و با توجه به قیمت آن‌ها را خریداری یا اجاره نمایید. اما در روش غیر حضوری که بیشتر برای خرید این محصول به کار برده می شود، شما می توانید مدل های متفاوت را از طریق فروشگاه ها و سایت های معتبر ببینید و بر اساس سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید و سفارش دهید و از طریق درگاه‌های اینترنتی هزینه آن را پرداخت نمایید و درب منزل آن را تحویل بگیرید.

برخی از مزون ها نیز هستند که در آغاز کار خود به خرید انواع لباس های ساده و مدرن می پردازند و آن‌ها را در حجم انبوهی تهیه می‌کنند. سپس برای کرایه دادن به مشتریان این لباس ها را عرضه می نمایند. در هر صورت خرید این لباس ها به صورت عمده و انبوه باعث کاهش قیمت آن‌ها می‌شود و می‌توانید آن را با قیمت بسیار مناسب تری تهیه کنید. همچنین اگر این لباس ها را به صورت غیر حضوری از درگاه‌های اینترنتی خریداری کنید، در وقت و زمان خود به شدت صرفه‌ جویی کرده‌اید و توانسته اید در هزینه‌های جانبی نظیر رفت و آمد صرفه جویی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.