ناپدید شدن پول با قرار دادن در این کیف پول چرم اصل عجیب و غریب

خرید یک کیف چرمی باکیفیت ممکن است یک سرمایه گذاری باشد اما کیف پول چرم اصل کیفی ارزشمند است، این نه تنها یک قطعه همه کاره است که همیشه در کمد لباس شما جایی خواهد داشت بلکه جاودانه است. با مراقبت مناسب کیف شما شکل و کیفیت خود را حفظ می‌کند و پتینه زیبایی ایجاد می‌کند و آن را تبدیل به اکسسوری می‌کند که بارها و بارها به آن دسترسی خواهید داشت.

برای مراقبت و نگهداری ایمن از کیف دستی چرمی باید چند نکته را بدانید، به عنوان مثال، آیا می‌دانستید که پاک کردن کیف خود با یک پارچه پس از هر بار استفاده، یک قانون خوب است؟ این مرحله ساده به حفظ ظاهر چرم کمک می کند.

نکته مهم دیگری که مردم اغلب از آن آگاه نیستند: حواستان باشد که کیف خود را کجا قرار می دهید، اطمینان حاصل کنید که چرم را روی سطوح مرطوب قرار ندهید، به خصوص برای مدت طولانی. از آنجایی که چرم رطوبت را جذب می کند، قرار گرفتن در معرض یک سطح مرطوب باعث تجمع باکتری ها می شود که ممکن است منجر به کپک زدن شود و اگر چرم خیس شد بگذارید به طور طبیعی خشک شود، از سشوار روی آن استفاده نکنید زیرا می تواند مواد را خشک کند، چرم خیس را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید تا خشک شود زیرا باعث از بین رفتن رنگ می شود.

به عنوان یک قاعده، کیف های چرمی باید دور از نور شدید یا نور خورشید نگهداری شوند و در صورت امکان در یک کیف یا پوشش محافظ نگهداری شوند.

اینها تنها چند ترفند سریع و ساده برای حفظ کیف شما هستند، با این حال، اگر واقعاً می‌خواهید عمر محصولات چرمی را افزایش دهید می‌توانید روال دقیق‌تری را دنبال کنید که شامل استفاده از پاک‌کننده چرم، واکس‌ها یا حالت‌دهنده و نگهداری مناسب است.

به محض مشاهده رد یا لکه، حتما آن را پاک کنید، هر چه مدت زمان طولانی تری لکه روی پارچه یا ماده بماند پاک کردن آن سخت تر می شود، لکه های خاصی مانند لکه های غذا یا خون را معمولا می توان با پودر گچ پاک کرد، برای انجام این کار گچ سفید را خرد کرده و روی لکه بپاشید، قبل از پاک کردن گرد و غبار بگذارید یک شب بماند.

از آنجایی که چرم یک ماده طبیعی است می توان آن را به روش های مختلفی تمیز کرد اما باید با دقت انجام شود، استفاده بیش از حد از محلول تمیز کننده باعث خیس شدن چرم و چین و چروک شدن آن می شود، در عوض از یک پارچه مرطوب و نرم با دستان تمیز برای پاک کردن یا مالش دادن سطح استفاده کنید.

وقتی صحبت از چرم می شود رویکردی محافظه کارانه داشته باشید، بهتر است از یک پارچه خشک شروع کنید و در صورت نیاز از آب تمیزتر یا گرم بیشتری استفاده کنید.